Teknik çeviri;Mühendislik, sanayi, medikal,  telekomünikasyon, otomotiv, hidrolik, optik, enerji, tarım, gıda, bankacılık, denizcilik, yazılım ve bilgisayar, elektrik, genel elektronik, iletişim cihazları, kimya, inşaat, mimarlık, çeşitli üretim makineleri, tıp, tekstil vb. alanlarda sektöre özgü teknik terimler Teknik Çeviriiçeren ve uzmanlık gerektiren tercüme işlemleriniz ile ilgili teknik konuda sektör tecrübesine sahip, terminolojiye hâkim, A tercüme bürosu bünyesinde çalışan mütercim-tercümanlar tarafından yapılan tercüme işlemidir.               

 Teknik Çeviri Fiyatları

Teknik Çeviri fiyatları teslim süresine ve karakter sayısına göre değişmektedir. A tercüme bürosu olarak gereken çeviri işlemleri için bünyesinde ilgili alanla bilgili teknik bilgiye sahip tercümanlarına yaptırarak sizi doğru bilgiye ekonomik fiyatlarla ulaştırır. Teknik çeviri başlı başına ayrı bir dildir. Her sektör kendine ayrı bir dil yaratır, biz bunu kendi dilimizde olamasına rağmen anlayamazken çeviri yapılmasını istediğimiz yöndeki dil için uygun olup olmadığını anlamamız çok zor olur. Bunu size ancak güven duyabileceğiniz teknik tercümeler yapan a tercüme bürosu sağlayabilir. 0212 238 02 08 numaralı telefondan bize ulaşabilir, info@atercume.com.tr den mail atabilirsiniz.

Teknik çeviri bürosu hizmetini Türkiye’nin 4 bir yanına ücretsiz kargo hizmetimizle , online olarak, Şişli/İstanbul ya da Samsun merkezde bulununan tercüme bürosu aracılığı ile sağlıyoruz.

Şuana kadar birçok firmaya teknik çeviri konusunda tercüme yapmaktan öte bu süreçte onların en büyük çözüm ortağı olduk. Teknik çeviri konusunda daha fazla bilgi almak için info@atercume.com.tr ya da 0212 238 02 08 den bize ulaşabilir. Teknik tercüme bürosu tercüme fiyatları hakkında bilgi almak için tercüme fiyatları sayfasına gidebilirsiniz.

Teknik tercüme bürosu olarak hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, işlem sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Teknik çevirileriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Teknik çeviri bürosu; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen arayınız.

                                                   Teknik Tercüme Hizmetlerimiz

Araç Muayene, Bakım Onarım, Bilgisayar Programı, Bilgisayar, Broşür, Dergi, Dijital Görüntüleme,Elektrikli Alet, Enerji Korunumu, Garanti Belgesi, Gemi Mühendisliği, Havacılık Elektroniği, Iso Belgesi tercüme.

İnceleme Raporu, İşletim El Kitabı, İzin Belgesi, Kalite Belgesi, Otomotiv ,Patent, Proje Dokümanı, Sertifika, Sıvı Yakıt, Tanıtım KitapçıklarıTeknik Belge Tercüme.