Çince tercüme ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Çince tercümelerde lisans/yüksek lisans/doktora dereceleri olan Çince tercüman branş Çince tercümeuzmanlarımızca en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Çince tercüman olan arkadaşlarımızın yaptığı çeviriler Teknik ise mühendisler, tıbbi ise uzman doktorlar, ticari ise işletmeci/iktisatçılar, akademikise akademisyenler, hukuk alanındaki metinlerinizin hukukçular tarafından kontrol edilebildiği A Tercüme Bürosu, Çince konusunda sizin için doğru yerdir.

Çince tercüman hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Çince çeviri işlemleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Çince çeviri; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Çince Tercüme Fiyatları

Çince tercüme fiyatları aşağıda ki değişkenlere bağlı olarak farklılık göstermektedir.

  1. Çince çevirisi yapılacak olan dosyanın konusu, zorluk derecesi.
  2.  Kaynak metnin karakter sayısı.
  3. dosyanın teslim tarihinin acil olup olmaması.

Aciliyet dosyanın çeviri maliyetinin dosyaya daha fazla tercüman dahil edilmesi, tercümanlardan gelen dosyaların birleştirilmesi ve mevcut teslim tarihi gelen dosyaların gecikmesine sebebiyet verdiği için %15-20 arasında bir farklılık yaratır.

Çince Yeminli Tercüman

Çince yeminli tercüman olarak firmamıza çeviri yapan tercümanlar aracılığı ile noter, elçilik ve konsolosluklarda yapacağınız işlemlerde en büyük çözüm ortağı olarak yanınızdayız. Yeminli tercümanlarımız işin doğası gereği ya ülkemizde bulunan çin dili ve edebiyatı bölümünden mezun olmuş, yeterliliği noterce verilen belgece tasdiklenmiştir.

Çince Tercüme Bürosu

Çince tercüme bürosu olarak müşterilerimiz güven, kalite ve hızla tanışmışlardır. Her yıl yüzlerce başvurudan en uygun tercümanları seçiyor, size en rekabetçi fiyatları vermeye çalışıyoruz. Tercüme büromuzla tanışmadan çince çeviri yaptırmayın!

Çince Tercüme Hizmetleri

Çince Akademik, Medikal, Edebi, Teknik, Hukuki, Web Sitesi Tercüme.

Çince Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Evlenme Cüzdanı Tercüme.

Çince Garanti Belgesi, Kalite Belgeleri, Kar Ve Zarar Raporları, Katalog Tercüme.

Çince Kullanım Kılavuzları, Konsolosluk Belgeleri, Noter Onaylı, Ölüm Belgesi Tercüme.

Çince Pasaport, Seslendirme, Şartname, Tez, Transkript, Uyruk Değiştirme Belgesi  Tercüme.

Çince Yeminli, Simultane, Sözlü Tercüman.

Danca Tercüme hakkında bilgi almak için tıklayınız.