Ermenice Tercüme işlemlerinden bahsetmeden önce dille ilgili kısaca bilgi verelim. UNESCO’nun ‘Atlas of the World’s Languages in Danger’  bölümünde kesinlikle tehlikede olarak tanımlanan dil, Ermeni halkı ermenice tercümetarafından kullanılan Hint-Avrupa dil ailesindendir.  Türkiye’deki Ermeni toplumunun yüzde 18’i Ermenice konuşmaktadır. Ermeni alfabesi, 405 yılında Aziz Mesrop Maştots tarafından bulunmuştur. 19. yüzyılda Ermeni edebiyat dilinin de gelişmesiyle Doğu Ermenicesi (Erivan) ve Batı Ermenicesi (İstanbul) lehçeleri arasındaki ayrım iyice ortaya çıkmış, En eski eserlerin yazıldığı Eski Ermenice; yani Kırapar günümüzde sadece bazı din âlimleri tarafından anlaşılabilmektedir.

Ermenice Tercüme Fiyatları

Ermenice tercüme fiyatları 3 temel değişkene göre şekillenmektedir.

  1. Kaynak metnin zorluğu
  2. Teslim tarihi
  3. Dosyanın boyutu

Dosyanın boyutunda kasıt kaç karakter ya da kaç kelime olduğudur. Karakter hesaplaması özel programlar sayesinde yapıldığı gibi word dökümanları için sol alt kısımda bulunan sözcük sayımı kısımında yapılabilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi almak için info@atercume.com.tr ye belgenizi iletiniz.

Ermenice Tercüman

Ermenice  Tercüman hizmetimiz içinde Ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercüme bulunmaktadır.Bütün Ermenice tercüme işlemlerinde ana dili Ermenice olan veya anadil yetkinliğinde Ermenice birikimine sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Ermenice tercüman hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite hizmete; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosuyla ulaşabilirsiniz.

Ermenice Yeminli Tercüman

Ermenice yeminli tercüman işlemleri genelde resmi kurumlarca istenen matbu evraklar üzerinde gerçekleşir. Özellikle mahkemelerde yapılan işlemlerde adli yeminli tercüman ihtiyaclarınız için 0212 238 02 08 den bizi arayabilir ve info@atercume.com.tr  ye mail atabilirsiniz.

Ermenice Sözlü Tercüme

Ermenice sözlü tercüme işlemleri genelde refakat,  noter huzurunda yapılan satış işlemleri,  mahkemelerde ve toplantılarda karşımıza çıkmaktadır. Ermenice sözlü tercüme işlemleriniz için hemen arayın. 0212 238 02 08

Ermenice Tercüme Hizmetlerimiz

Ermenice Akademik, Teknik, Medikal, Hukuki, Alt Yazı, Diploma, Transkript, Evlenme Cüzdanı, Boşanma Kararı Garanti Belgesi, Kullanım Kılavuzları, Ölüm Belgesi Tercüme.

Ermenice Bilirkişi,Kitap, Katalog, Noter Onaylı, Sağlık Raporu, Sözleşme, Pasaport, Şartname Tercüme

Ermenice Sözlü, Simültane, Yeminli Tercüman .

Ermenice Seslendirme,  Pasaport, Vize Evrakları, Web Sitesi, Tez Tercüme

Arapça tercüme ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.