Finansal tercüme alanında yer alan farklı konuların, kendilerine özgü dil bilimsel ifadelerle tercümesidir. Dil bilgisi dışında muhasebe, ekonomi, bankacılık ve diğer mali sektörlerde de uzmanlık gerektiren finansal çeviri ile ilgili işlerde terminoloji oldukça önemlidir. Şirketimiz bu alanda uzman

Finansal tercüme

Finansal tercüme

kadrosuyla tercüme ile ilgili işlemlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktadır. Bize 0 212 238 02 08 den ulaşabilirsiniz.

Finansal Tercüme Fiyatları

Finansal tercüme fiyataları özellikle ingilizceden türkçeye yapılan finansal çevirilerde çok önemlidir. Finans alandaki kaynakların çoğu ingilizce kaynaklı olduğu için, finansal çeviri işleminin uzman ellerde olması gerekir.

Finansal çeviri fiyatlarını etkileyen faktörler şunlardır;

  1. Kaynak dosyanın boyutu
  2. Tercüme edilicek belge üzerindeki tablolar
  3. Teslim süresinin acil olup olmaması.

Finansal tercümelerde bizlere rakamları fiyata dahil etmeyelim gibi talepler gelmektedir. Fakat rakamlarda bir bütünün parçası olduğu unutulmaktadır. Eğer müşteri tabloları ve rakamları kendi yapmayı tahattüt ederse bu teklif makul görülür.

Finansal İngilizce Tercüme

Özellikle bankaların belli dönemlerde İngilizce- Türkçe yönünde büyük boyutta tercüme işlemlerine ihtiyaç duyarlar. Bu dönemde bankaların dikkat ettiği ilk şey çevirinin teslim süresi olur fakat çevirinin kalitesi konusunda emin olmaları gerekmektedir.

Muhasebe, ekonomi, vergilendirme ve diğer finans sektörlerinde deneyimli, güvenilir ve titiz, teknik terminolojiye hakim, kabiliyetli, konuya ve ilgili yayınlara aşinalığı olan, başarılı ve hızlı kurumsal bir şirket olan A tercüme en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyar.

Finansal tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Finansal çeviri ile ilgili işlemleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Finansal çeviri; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosuyla ulaşabilirsiniz.

Birkaç örnek:

Aktif karlılığı: Active profitability

Son ödeme günü hatırlatması: Final payment day reminder

Finansal Tercüme Hizmetlerimiz

Finansal Makale,Banka EvrakExpertiz Rapor, Finansal Analiz, Fizibilite Raporu Hisse Bilgileri, Kâr Ve Zarar Raporları, Makroekonomik Anket, Mali Rapor, Menkul Kıymetler Ve Fon İzah Name, Öz Sermaye Araştırma, Sigorta Poliçeleri, Sigorta Poliçesi, yıllık rapor, yatırım ve pazarlama tercüme.

İngilizce tercüme ile ilgili yazımızı okumak için tıklayınız.