Gürcüce tercüme hakkında konuşmadan önce dil hakkında kısa bir bilgi vermekte fayda var. Gürcüce gürcüce tercümebaşkenti Tiflis olan Gürcistanda yaklaşık 6 milyon kişi tarafından konuşulur resmi ve eğitim dilidir. Batumi, Poti, Hulo, Akhaltzikhe, Telavi, Borcomi, Zestaponi ve Surami gibi önemli şehirleri bulunan ülke ile ülkemiz arasında sıkı bir gidiş geliş olduğunu söyleyebiliriz. Ükenin % 90 lık kısmı ortadosk olmasına rağmen dillerinin temeli Kafkasyadır. Konuşulması ve öğrenilmesi zor olan bir dil olarak gösterilmiştir. Zor olduğunu anlatmaya yaran bir kaç örnek vermemiz gerekirse ;kullanılan Dedaena alfabesinde 33 harf bulunan dilde 5 sesli harf olması kelimelerinin ardı sıra sessiz harflerden oluşması sebep olmaktadır. Sesli harf sayısı az olan dilde  ismin 7 hali olması öğrenme sürecinin zor olduğunun kanıtıdır.


Gürcüce Tercüme Fiyatları

Gürcüce tercüme fiyatları farklı 3 değişkene bağlı olarak ayarlanmaktadır.

  1. Tercümenin teslim edilmesi istenen tarih: Eğer tercüme firması size en erken teslim tarihi veriyorsa daha öncesinde olmasını istiyorsanız, ücretler %20-25 oranında artacaktır. Çünkü tercüme büroları aynı anda birçok proje almakta ve bunları sıraya koyarak müşterilerine teslim etmektedir. Eğer işinizin aciliyeti varsa bu durum planlamayı bozar ve diğer çevirilerin zamanında teslimine engel olabilir. Bunun olmaması için tercüman sayısı arttırılır yada fazla mesaiye kalmak durumunda kalır.
  2. Kaynak metnin konusu: Tercüme edilecek metnin konusu onu hangi tercümanın tercüme edeceğini belirleyen etkendir. Tek bir kişiden tüm alanlarda uzman olmasını bekleyemezsiniz. Bu yüzdendir ki belirli alanlarda uzmanlaşan tercümanlarında ücretleri birbirinden farklıdır. Çeviriler kendi arasında hukuki, ticari,  finansal, Teknik..alanlara ayrılır ve buna göre fiyatlandırılır.
  3. Gürcüce tercüme fiyatları metnin boyutundan etkilenir: Word sayfasında sol alt kısımda bulunan boşluksuz 1000 karakter çevirilerde birim fiyattır. 1000 karaktere kadar olan çeviriler 1000 karakter olarak fiyatlandırılır. Karakter sayısı belirlenemeyen bazı dosyalarda a4 kağıdı 20 satır 12 punto uygulaması kullanılır.

Dosyanızla ilgili daha ayrıntılı fiyat almak için bize mail atarsanız 15 dakika içinde dönüş sağlanacaktır.


Gürcüce Yeminli Tercüman

Gürcüce yeminli tercüman arayışlarınızda A tercüme bürosuna ulaşmanız yeterli olacaktır. Gürcüce adli yeminli tercüman ve gürcüce noter yeminli tercüman ihtiyacınız olduğunda 0212 238 02 08 den bize ulaşabilir ve belgelerinizi info@atercume.com.tr ye mail atarak kısa sürede bize ulaştırabilirsiniz.

 Yeminli Gürcüce Tercüme

Gürcüce yeminli tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Gürcüce yeminli tercüme; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Yeminli Gürcüce Tercüme Bürosu

Gürcüce yeminli tercüme bürosu olarak ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Gürcüce tercümelerde ana dili Gürcüce olan veya anadil yetkinliğinde Gürcüce birikimine sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Gürcüce Teknik tercümelerinizin, tıbbi tercümelerinizin, ticari tercümelerinizin, akademik tercümelerinizin ve hukuk alanındaki metinlerinizin uzman mütercimlerce ele alındığı A Tercüme Bürosunun sizin için doğru yerdir.

 Gürcüce Tercüme Hizmetlerimiz

Gürcüce Akademik, Teknik, Medikal, Hukuki, Alt Yazı, Diploma, Transkript, Evlenme Cüzdanı, Boşanma Kararı Garanti Belgesi, Kullanım Kılavuzları, Ölüm Belgesi Tercüme.

Gürcüce Bilirkişi,Kitap, Katalog, Noter Onaylı, Sağlık Raporu, Sözleşme, Pasaport, Şartname Tercüme

Gürcüce Sözlü, Simültane, Yeminli Tercüman .

Gürcüce Seslendirme, Pasaport, Vize Evrakları, Web Sitesi, Tez Tercüme

Arnavutça tercüme ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.