Hintçe tercüme ile ilgili ayrıntılardan bahsetmeden önce, dil ile ilgili kısa bir bilgi vermekte fayda var. Hintçe, yaklaşık 300 milyon kişinin konuştuğu tahmin edilen dil Hindistan’ın resmi dillerinden biridir ve son yıllarda hem İngilizcenin resmi dil olmaktan çıkarılması hem de herkesin anlayabileceği bir ortak dil anlayışı üzere Hintçeye önem verilmeye başlanılmıştır. Pakistan’da Arap Hindistan’da Devanāgarī  yazı sistemi kullanılmaktadır.

Hintçe Tercüme Fiyatları

Hintçe tercüme fiyatları hemen hemen her müşteri için diğer dillerde olduğu gibi en önemli konudur. Hintçe tercümeFakat bilinçli müşteri için fiyattan daha önemlisi güvenebileceği ve kalitesinden emin olabileceği bir firma bulabilmektir. Hintçe Tercüme fiyatlarını etkileyen 3 farklı faktör vardır.

Hintçe karakter sayısı: Hintçe kaynak metninizin word sözcük sayımı aracından öğrenebileceğiniz karakter sayısı tercüme fiyatını belirler. Tercüme büroları 1000 karakter için birim fiyat oluştururlar.Word dosyası üzerinde bir dökümanınız dosya 20 satır 12 punto ya da 160-180 kelime birimlerini kullanabilirsiniz.

Kaynak metnin konusu: Dosyanızın hukuki, ticari, finansal vb hangi konuda olduğu zorluk dereceleri farklı olduğu için fiyatta değişikliler olabilir.

Çevirinin teslim süresi: Müşteri temsilcilerimiz size çevirinin teslimiyle alakalı makul süreyi size vericeklerdir. Fakat çevirinin aciliyeti varsa sizin için özel ayarlamalar yapılması gerekiyorsa çeviri fiyatında değişiklikler olacaktır.

Hintçe Tercüman

Hintçe tercüman olarak çalışan arkadaşlarımız ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda deneyim ve birikimini en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızda yer almak için kullanır. Hintçe teknik tercümelerinizin, tıbbi tercümelerinizin, ticari tercümelerinizin, akademik tercümelerinizin, hukuk alanındaki metinlerinizin uzman tercümanlarca ele alındığı A Tercüme Bürosu sizin için doğru yerdir.
Hintçe tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde, kusursuz ve ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite hizmete; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Hintçe Tercüme Hizmetleri

Hintçe Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Hintçe Yeminli,Simultane, Ardıl Tercüme Tercüman.

Hintçe Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme,Şartname Tercüme.

Hintçe seslendirme.

Hırvatça tercüme hakkında bilgi almak için tıklayın.