Hırvatça tercüme hakkında bilgi almak için direk 0212 238 02 08 numaralı telefondan bizdenlere ulaşabiliriz. İlgili belgeler sizden mail yoluyla istenir. Belgelerinizi info@atercume.com.tr ye gönderebilirsiniz. Hırvatça, Slav dillerinin güney grubuna ait Hırvatların oluşturduğu Bosna Hersek, Hırvatistan, Sırbistan ve Avrupa birliği resmi dilleridir. Hırvatça, Boşnakça gibi Latin abecesiyle yazılır. 900 yıllık bir geçmişi vardır.

Hırvatça Yeminli Tercüman

Hırvatça yeminli tercüman arayışlarınızda info@atercume.com.tr ye mail atabilirsiniz. İki çeşit Hırvatça yeminli tercüman vardır. Bunlardan ilki adliyelerde yer alan adli yeminli hırvatça tercüman, diğeri ise Noter onaylı tercüman. Hırvatça nadir bir dil olduğu için, gerekli yeterliliğe sahip bir tercümanla çalışılması gerekmektedir.

Hırvatça Tercüme Fiyatları

Hırvatça tercüme fiyatları hakkında bilgi almak istediğinizde herkes gibi sizde Google üzerinde bir arama yaparsınız Hırvatça tercümeve herkes gibi ilk sayfayı değerlendirirsiniz. Karşınıza 40 TL, 50 TL, 60 TL  vb. rakamlar çıkar ama bunların neye göre fiyatlandırıldığını bilmezsiniz. Biraz daha araştırma hissiyatınız kuvvetliyse telefonla ilgili numaralara ulaşır ve ‘ Hırvatça tercüme sayfası ne kadar? ‘ diye bir soru sorarsınız. Fakat bu soru suan ki çeviri sektöründe cevabı verilmeyecek bir sorudur. Çünkü Hırvatça tercüme fiyatları word sayma araçlarının bulunduğu kısımda 1000 boşluksuz karakteri baz alır.

Sitelerde gördüğünüz fiyatlar ile müşteri temsilcisinin size söylediği fiyat arasında farklar olduğunu görürsünüz. Buda tercüme firmalarının sıkça yaptığı müşteri çekme yöntemlerinden biridir. En ucuz fiyat siteye yazılır, müşteri uygun diye firmayı arar ve belgesini firmaya gönderir. Sonuç beklediğinin çok üstünde fiyatlardır. Peki hırvatça tercüme fiyatlarını bu kadar değiştiren etkenler nelerdir?

  1. Eğer müşteri çeviriyi makul sürelerde talep etmiyorsa yani acil iş istiyorsa fiyat artar.
  2. Eğer gönderdiğiniz döküman hukuki, tıbbi ve teknik konularda ise tercüme fiyatları artar.
  3. Eğer karakter sayınız fazla ise ücretide fazla olacaktır fakat karakter sayısı arttıkça birim karakter ücreti azalmaktadır.

Hırvatça Tercüme Hizmetleri

Hırvatça Akademik, Medikal, Edebi, Teknik, Hukuki, Web Sitesi Tercüme.

Hırvatça Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Evlenme Cüzdanı Tercüme.

Hırvatça Garanti Belgesi, Kalite Belgeleri, Kar Ve Zarar Raporları, Katalog Tercüme.

Hırvatça Kullanım Kılavuzları, Konsolosluk Belgeleri, Noter Onaylı, Ölüm Belgesi Tercüme.

Hırvatça Pasaport, Seslendirme, Şartname, Tez, Transkript, Uyruk Değiştirme Belgesi  Tercüme.

Hırvatça Yeminli, Simültane, Sözlü Tercüman.
İbranice tercüme hakkında bilgi almak için tıklayınız.