İsveççe tercüme işlemleriyle ilgili ayrıntılara girmeden önce dil hakkında kısaca bilgi vermekte fayda var. İsveççe, Latin alfabesiyle yazılan dili 9 milyonu aşkın insan kullanmaktadır. Hint-Avrupa grubunun kuzey Cermen koluna aittir. Bugün İsveççe bilenlerin  %99 u ay dili konuşur ve şiveler giderek yok olmaktadır. Ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün İsveççe tercümelerde ana dili İsveççe olan veya anadil yetkinliğinde birikime sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

İsveççe Tercüme Fiyatları

İsveççe tercüme fiyatları 3 değişkene bağlı olarak farklılıklar gösterebilir.

  1. İsveççe tercüme yapılıcak olan belgenin zorluğu.
  2. Müşterinin teslim süresiyle ilgili aciliyet beyanı.
  3. Çevirisi yapılıcak olan belgenin kaç karakter olduğu.

Mail yoluyla bize ulaştırdığınız evraklarınızı, müşteri temsilcilerimiz yukarıdaki durumları göz önüne alarak size teklifi iletir, onay formunun imzalanmasının ardından ödemeler şahıslar için peşin, kurumsal firmalar için ön ödemler alındıktan sonra çeviri işlemi başlatılır.

İsveççe Sözlü Tercüme

İsveççe sözlü sözlü tercüme işlemleri genellikle adliye, noter ve ticari amaçlı toplantılarda karşımıza çıkmaktadır. İsveççe sözlü tercüme talebiniz resmi kurumlarda olan işlemleriniz için mi yoksa i toplantıları için mi olduğunu belirtmeniz fiyat konusunda size yardımcı olunmasını sağlayacaktır. İsveççe adli yeminli tercüman olan tercümanların ücreti diğer işlemlere göre daha pahalı olabilir. Bu sebeplerden dolayı firmamızı ararken konuyu mutlaka belirtiniz.

İsveççe Yeminli Tercüman

İsveççe yeminli tercüman olabilmek için ilgili dile hakim olmak ve bunu noter ya da adli makamlar karşısında belgelemek gerekmektedir. İsveççe teknik tercümelerinizin, tıbbi tercümelerinizin, ticari tercümelerinizin, akademik tercümelerinizin , hukuk alanındaki metinlerinizin  ele alındığı A Tercüme Bürosunun sizin için doğru yerdir.
İsveççe tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite İsveççe; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosuyla ulaşabilirsiniz.

İsveççe Tercüme Hizmetlerimiz

İsveççe Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

İsveççe Yeminli,Simultane, Ardıl Tercüme Tercüman.

İsveççe Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme,Şartname Tercüme.

İsveççe seslendirme.