İzlandaca tercüme ihtiyaçlarınız için bizi arayabileceğiniz gibi aşağıdaki makalemizde meraklarınızı giderecek düzeyde bilgiler yer almaktadır.

İzlandaca, Latin alfabesini kullanıldığı, Cermen biri ve İzlanda’nın resmî dilidir. İzlanda, anakaraya uzak bir ada devleti olmasından dolayı, diğer ülkelerle arasında kayda değer oranda kültür alışverişi gerçekleşmemiş, bunun sonucunda dile çok az yabancı sözcük girmiştir. İzlanda’nın konumu Amerika kıtasına daha yakın olmasına rağmen, İzlandaca bir İskandinav dilidir.

 İzlandaca Tercüme Fiyatları

İzlandaca tercüme fiyatları konusunda araştırma yapan birçok müşterimiz fiyatların çok değişken olduğundan yakınmaktadır. Özellikle bu tür nadir dillerde size çok ekonomik gelebilecek fiyatlar sunuluyorsa şüphe duymanızda fayda var. İzlandaca tercüme fiyatlarını kendi içinde değiştiren üç değişkenden bahsedebiliriz.

Metnin karakter sayısı: Türkçeden İzlandacaya ya da İzlandaca tercüme işleminde word sözcük sayımı aracından karakter sayısını öğrenebilirsiniz. Eğer belgeniz word formatında değilse dönüştürücüler kullanabilirsiniz yada 12 punto 20 satır  A4 sayfa şeklinde bir kıstas belirlenebilir. Yurt dışına yapılan çalışmalarda genelde kelime sayısı kullanılmaktadır.

Kaynak metnin konusu( zorluğu): Bir iş için ne kadar fazla emek ve araştırma yapılıyorsa onun ücreti o kadar artar. 100 kelimelik genel bir makale ile hukuki makaleye harcanan zaman ya da gerekli birikim aynı olmadığı için çevirinin ücretinde ufak değişmeler yaşanabilir.

Tercümenin teslim süresi: Firmamızda çalışan müşteri temsilcileri size çevrinin teslim tarihi ile ilgili bilgi vereceklerdir fakat işiniz aciliyeti var ise farklı yöntemler uygulanarak bu problem çözülmeye çalışılır. Bu aşamada ekstra harcanan efor için ücretlerde ufak oynamalar yaşanabilir.

 İzlandaca Yeminli Tercüman

İzlandaca yeminli tercüman hizmetlerinde her zaman önceliğimiz, tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. İzlandaca tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite İzlandaca; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Yeminli İzlandaca Tercüme Bürosu

Yeminli İzlandaca tercüme bürosu olarak ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün İzlandaca tercümelerde ana dili İzlandaca olan veya anadil yetkinliğinde İzlandaca birikimine sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. İzlandaca Teknik tercümelerinizin, tıbbi tercümelerinizin, akademik tercümelerinizin, hukuk alanındaki metinlerinizin İzlandaca yeminli tercüman tarafından ele alındığı A Tercüme Bürosu sizin için doğru yerdir.

 İzlandaca Tercüme Hizmetleri

İzlandaca Akademik, Teknik, Medikal, Hukuki, Alt Yazı, Diploma, Transkript, Evlenme Cüzdanı, Boşanma Kararı Garanti Belgesi, Kullanım Kılavuzları, Ölüm Belgesi Tercüme.

İzlandaca Bilirkişi,Kitap, Katalog, Noter Onaylı, Sağlık Raporu, Sözleşme, Pasaport, Şartname Tercüme

İzlandaca Sözlü, Simültane, Yeminli Tercüman .

İzlandaca Seslendirme,  Pasaport, Vize Evrakları, Web Sitesi, Tez Tercüme

İtalyanca tercüme ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.