Kırgızca tercüme ile ilgili fiyat ve bilgi almak için A tercüme iletişim sayfasında formunu doldurabilir, mail kırgızca tercümeatabilir ya da 0212 238 02 08 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Kırgızca,  Kıpçak grubuna ait bir Türk dilidir. Kazakça ile yakın özellikler gösteren Kırgızca, yaklaşık 5 milyon kişi tarafından konuşulmakta olup Kırgızistan’ın birinci resmî dilidir. Kırgızca ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Kırgızca tercümelerde ana dili Kırgızca olan veya anadil yetkinliğinde birikime sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Kırgızca Tercüme Fiyatları

Kırgızca tercüme fiyatları üç farklı değişkene göre hesaplanmaktadır.

Karakter sayısı: Dosyanızın boyutu kaç karakter olduğuyla hesaplanır. Bunu word üzerinde sözcük sayma aracı üzerinden yapabilirsiniz.

Kaynak metnin konusu: Bazı dosyaların çevirisi daha zordur. Hukuki ve teknik çeviri gibi alanlarda yetişmiş tercüman sayısı fazla olmadığı için çevirinizin konusu bu alanlardaysa ücreti genel çeviri ücretlerinden daha pahalı olabilir.

Çevirinin teslim süresi: Firmalara gelen çeviriler acil etiketi altında geliyorsa tercüme bürosu acil tercüme taleplerinden ekstra ücret talep edebilir.

Yukarıdaki değişkenler kırgızca tercüme fiyatlarını belirler. Ayrıca fiyatlar yıllık olarak revize edilebilir. Kırgızca tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Kırgızca; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Kırgızca Yeminli Tercüman

Kırgızca yeminli tercüman adliyelerde ve noter onayı gerektiren işlemlerde karşımıza çıkmaktadır. Bazı kurumlar noter onay işlemine ihtiyac duymadanda kırgızca yeminli tercüman tarafında tercüme edilip kaşesi basılmış belgeleri kabul etmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz noterler aracılığı ile kırgızca yeminli tercümelerinizi onaylı hale getiriyoruz. Noter onay sürecini ücretsiz olarak takip ediyoruz. Gerekmesi durumunda Kırgızca apostil ve konsolosluk işlemlerinizde takip edilmektedir.

Kırgızca Tercüme Hizmetlerimiz

Kırgızca Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik Tercüme.

Kırgızca Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript Tercüme.

Kırgızca Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog Tercüme.

Kırgızca Yeminli Tercüman 

Kırgızca Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport Tercüme.

Kırgızca Maaş Bordrosu, Ölüm Belgesi, Sözleşme, Şartname Tercüme.

Kırgızca seslendirme, Simültane, Ardıl Tercüme

Kırgızca Noter Onaylı Tercüme

Korece tercüme ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.