Kürtçe tercüme ile ilgili fiyat ve bilgi almak için A Tercüme iletişim sayfasın üzerindedeki iletişim formunu, Kürtçe tercüme0212 238 02 08  numaralı telefonu ya da info@atercume.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Kısaca bilgi vermek gerekirse Kürtçe, Ortadoğu’da en fazla konuşulan 4. dildir. Kürtçe Hint İran dillerinin kuzey batı kolundandır. Türkiye, İran ırak Suriye çoğunlukla kullanılan dil bir çok lehçeden oluşup ülkemizde en çok kurmanci kolu kullanılmaktadır. Kürtçe ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Kürtçe tercüme işlemlerinde ana dili Kürtçe olan veya anadil yetkinliğinde birikime sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.
Kürtçe tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Kürtçe Tercüme işlemleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Kürtçe; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosuyla ulaşabilirsiniz.

Kürtçe Tercüme Fiyatları

Kürtçe tercüme fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 238 02 08 den bizi arayabilir , sizden talep edilecek çevrilmesi gereken dosyaları info@atercume.com.tr adresinden bize ulaştırabilirsiniz. Sayfamıza sabit çeviri ücreti koyamıyoruz çünkü Kürtçe tercüme fiyatları farklı değişkenden etkilenmektedir.

Kürtçe Karakter Sayısı: Kürtçe karakter sayısını word üzerindeki sözcük sayma araçlarını kullanarak yapabilirsiniz. Eğer karakter sayısını word üzerinde göremiyorsanız eğer bir a4 sayfasında 20 satır 12 puntoluk bir yazıyı 1000 karakter gibi düşünebilirsiniz.

Kürtçe Kaynak Metnin Zorluğu: Bize çevrilmek üzere gönderilen dosyanın zorluk derecesi farklıdır. Bu farklılık ilgili tercümanın atanması, daha fazla zaman harcanması ve daha fazla araştırılma yapılması gerektiği için ücrette farklılıklar olabilmektedir.

Çevirinin Teslim Edilme Süresi: Dosya mail yoluyla bize ulaştığı zaman müşteir temsilcisi size çevirinin ne kadar süre sonra teslim edileceğiyle ilgili olarak en makul süreyi verir. Eğer bu müşteriye uymuyorsa daha öncesinde alması gerekiyorsa müşteriyi madur etmemek işini halletmek adına bazı ayarlamalar yapılır. Bu tür işler acil kategorisine alındığı ve normal iş düzenini bozduğu için farklı bir ücrete tabi tutulur.

Kürtçe Yeminli tercüman

Kürtçe yeminli tercüman işlemleri genellikle tapu dairelerinde, noterde vekalaet verilmesi, yine noterde satış işleminin yapılması, adliyede yazılı ve sözlü işlemler vb. bir çok alanda yapılmaktadır. A Tercüme bürosu bünyesinde bulunan Kürtçe yeminli arkadaşlarımızla sürekli olarak hizmetinizdeyiz.

Kürtçe Tercüme Hizmetlerimiz

Kürtçe Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik Tercüme.

Kürtçe Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript Tercüme.

Kürtçe Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog Tercüme.

Kürtçe Yeminli Tercüman.

Kürtçe Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport Tercüme.

Kürtçe Maaş Bordrosu, Ölüm Belgesi, Sözleşme, Şartname Tercüme.

Kürtçe seslendirme, Simültane, Ardıl Tercüme.

Kürtçe Noter Onaylı Tercüme.

Latince Tercüme ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.