Lehçe tercüme hakkında bilgi vermeden önce dilin genel yapısı hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Lehçe TercümePolonyalıların konuştuğu dil lehçedir. Polonya’nın resmi dilidir ve 38 milyonu Polonya’da olmak üzere dünyada toplam 50 milyon kişi tarafından konuşulduğu tahmin edilir. Hint-Avrupa dilleri ailesinin Slav dilleri öbeğine bağlı bir dildir. Ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Lehçe tercümelerde ana dili Lehçe olan veya anadil yetkinliğinde Lehçe birikimine sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Lehçe Tercüme Fiyatları

Lehçe tercüme fiyatları 3 değişkene bağlı olarak değişmektedir.

  1. Lehçe kaynak metnin konusu
  2. Dosyanın teslim tarihinin acil olup olmaması.
  3. Çeviri metninin uzunluğu.

Çeviri metninin uzunluğu farklı yöntemlerle hesaplanmaktadır. Lehçe tercüme fiyatları 1000 karakter, kelime başı ya da belge başı olarak ücretlendirilebilir.

Lehçe çeviri ücretlerini 0212 238 02 08 numaralı telefonu arayarak öğrenebilir. Online teklif formu yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Lehçe Yeminli Tercüman

Lehçe yeminli tercüman arayışlarınızda artık arama motorlarına onlarca firma çıksa da aslında çoğu belli başlı firmalardan size tercüman sağlayan aracı bürolardır. Bu durum müşteriler açısından hiçte makul olmayacak fiyat artışlarına sebep olacaktır. Firmalar google ilk sayfa firmalarına iş verirken dikkat ettikleri iki şey süre ve fiyat olmasına rağmen asıl ilgilenmeleri gereken şeyi çoğu zaman gözden kaçırırlar. Gözlerinden kaçan şey çok kısa ve çok ucuza yapılan işlerin asla kaliteyi vermeyeceğidir.

Lehçe yeminli tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Lehçe yeminli tercüme; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosuyla ulaşabilirsiniz.

Lehçe Tercüme Hizmetleri

Lehçe Akademik, Medikal, Edebi, Teknik, Hukuki, Web Sitesi Tercüme.

Lehçe Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Evlenme Cüzdanı Tercüme.

Lehçe Garanti Belgesi, Kalite Belgeleri, Kar Ve Zarar Raporları, Katalog Tercüme.

Lehçe Kullanım Kılavuzları, Konsolosluk Belgeleri, Noter Onaylı, Ölüm Belgesi Tercüme.

Lehçe Pasaport, Seslendirme, Şartname, Tez, Transkript, Uyruk Değiştirme Belgesi  Tercüme.

Lehçe Yeminli, Simultane, Sözlü Tercüman.

Letonca Tercüme hakkında bilgi almak için tıklayınız.