medikal tercüme

Medikal Tercüme

Medikal tercüme: Medikal, tıbbi, eczacılık ve diğer sağlıkla ilgili alalarda uzmanlık gerektiren, ilgili konulardaki uzman tercümanlarımız tarafından verilen hizmettir. İnsan sağlığı ile doğrudan ilgili olduğundan Tercüme türleri arasında en önemli tercüme çeşidi olarak medikal tercüme gösterilebilir. Medikal tercüme konusunda daima güvenilir tercüme bürosu ile çalışmanız gerekmektedir. Bu nokta da bünyemizde A Tercüme Bürosu bünyesinde bulunan uzman tercümanlarımız ile sizlere üst düzey Medikal tercüme bürosu hizmetlerini sunmaktayız.

A Tercüme Bürosu, sağlık sektöründe hizmet veren tüm hastanelerin özel ve kamu kuruluşlarının, ilaç firmalarının ve medikal sektöründe hizmet veren tüm şirketlerin tıbbi her türlü  medikal tercüme evraklarını  alanlarında uzman mütercim-tercümanlardan oluşan  kadrosuyla tercüme edilip, hekim, kimyager ve biyologlar tarafından kontrol edildiği Medikal Tercüme Bürosu olarak kalitenin merkezidir.

Tercüme işlemlerinizi için güvenilir tercüme bürosu arıyorsanız Türkiye’nin her yerine hizmet veren A tercüme bürosu en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızda yer almaktadır. Ücretsiz kargo hizmetimiz ile sınırları kaldırıyor yeminli işlemlerinizi sizin adınıza yürütüyoruz.

Uzman ve deneyli tercümanlarla çalışmaktayız ki işlemlerinizi hızlı ve doğru şekilde size ulaştırabilelim. Belgelerinizi ister online olarak mail yoluyla atabilir Şişli de bulunan ofisimizden ele verebilir ya da yukarıda bahsettiğimiz üzere kargo yolu ile size ulaştırabiliriz.

Tercüme işlemlerinizi A tercüme bürosu büyük bir özen ve hızla yaparken size deneyimli kadrosu aracılığı ile ekonomik çeviri fiyatları sunar. Tercüme bürosu işi zamanında ve doğru teslim etmesine bağlı olarak nitelendirebilir.

A Tercüme bürosu olarak tercüme işlemlerinizi yaptırmak için info@atercume.com.tr  yada  0212 238 02 08 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Medikal tercüme fiyatları hakkında bilgi almak için tercüme fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

Tercüme Bürosu  olarak hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  çeviri sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Tercüme Bürosu; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosuyla ulaşabilirsiniz.

Tercüme Bürosu Hizmetlerimiz

 • Bilimsel Makale Çeviri
 • Doktor Rapor Tercüme
 • Eczacılık Ruhsat Dosya
 • İlaç Tescil Belgeleri
 • Broşür
 • Cihaz Kullanım Kılavuz Çeviri
 • Medikal Katalog Tercüme
 • Patent Ve Lisans Belge
 • Prospektüs
 • Tıbbi Ürün Lisans Ve İlaç Patentleri
 • Tıp, Medikal Ve Eczacılık Kuruluşları Broşür
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.