Moğolca tercüme ihtiyaçlarınızda bilgi ve fiyat almak için 0212 238 02 08 numaralı telefondan bize moğolca tercümeulaşabilirsiniz. Moğolca, Moğolistan  ve civardaki bazı özerk bölgelerde resmî olan Asya dilidir. Asya kıtasında konuşulan Ural-Altay dil ailesinden bir dildir 6 milyon kişi tarafından konuşulan dilde Kiril ve Moğol alfabesi kullanılmaktadır. En eski metni Yesünke Taşı olan Moğolca, bu eseri Uygur yazısı kullanarak üretmiştir. Anıt içerisinde Cengiz Han’ın yeğeni konu edilemektedir. Moğolca, Cengiz Han döneminde Uygur alfabesinin uyarlamasını kullanmış, bazı değişikliklerle belirli bir yazı dili oluşmuştur.

Moğolca ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün tercümelerde ana dili Moğolca olan veya anadil yetkinliğinde Moğolca birikimine sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Moğolca Tercüme Fiyatları

Moğolca tercüme fiyatları ile değişiklikler 3 farklı sebepten dolayı meydana gelir.

1- Karakter sayısı.

2- Moğolca kaynak metnin konusu.

3- Çevirinin teslim süresi.

Yukarıdaki maddelerin dışında eğer çeviri resmi makamlarca isteniyorsa noter ya da apostil onayı istenebilir. Moğolca Tercüme ücretinin dışında noter onay işlemi içinde ekstra ücret ödemeni gerekmektedir. Bu ücret büromuzdan bağımsız olarak noterlik tarafından alınmaktadır. Apostil onay işlemi valilik ya da kaymakamlıkta yapılır. Moğolca tercüme  işleminden sonra gerekli Apostil işlemi için bu makamlar ücret talep etmez.

Moğolca Yeminli Tercüman

Moğolca yeminli tercüman gereken tercüme işlemlerinizde moğolca bildiğini noter huzurunda belgeleriyle kanıtlamış ve yemin almış olan yeminli tercüman olarak adlandırılan tercümanlarımızla sizlere destek oluyoruz.

Moğolca adli yeminli tercüman ya da moğolca noter yeminli tercüman olmak üzere iki farklı resmi yemin şekli bulunmaktadır. İki ayrı yemine sahip tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Moğolca Yeminli Tercüme

Moğolca yeminli tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Moğolca tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. Moğolca tercümeye para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Moğolca Tercüme Hizmetlerimiz

Moğolca Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik Tercüme.

Moğolca Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript Tercüme.

Moğolca Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog Tercüme.

Moğolca Yeminli Tercüman.

Moğolca Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport Tercüme.

Moğolca Maaş Bordrosu, Ölüm Belgesi, Sözleşme, Şartname Tercüme.

Moğolca seslendirme, Simültane, Ardıl Tercüme.

Moğolca Noter Onaylı Tercüme.

Moldovca tercüme ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.