Norveççe tercüme işlemleriniz için fiyat ve bilgi almak için 0212 238 02 08 numaralı telefondan ve info@atercume.com.tr den mail atarak ulaşabilirsiniz. Norveççe tercüme hakkında kısaca bilgi vermek Norveççe tercümegerekirse, Bokmål, muhafazakâr Norveççe, Nynorsk ise radikal Norveççe olarak adlandırılan iki çeşit yazılı Norveççe olan dil Kuzey Cermen dil ailesine bağlıdır 16. yüzyıldan 19. yüzyıla kadar Norveç’in resmî dili Danca idi. Özellikle bir Danimarkalı ve Norveçli birbirilerinin dillerini çok kolay okuyup anlayabilmektedir. Bunun temel nedeni ise iki dilin gramerinin tamamen aynı yapıda ve kalıpta olmasıdır. Dünya üzerinde  yaklaşık 5 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır.

Norveççe’ de bölgelere göre telaffuz açısından inanılmaz derecede değişiklik gösterir ve kelimelerin çoğunun söylenişinin farklı olmasıdır. Norveççe yazım olarak kolay bu bölgesel değişikliklerden dolayı konuşma dilini öğrenmek gerçekten zor olabilir.

Norveççe Tercüme Fiyatları

Norveççe tercüme fiyatları tercümenin konusu, karakter sayısı ve teslim süresi gibi etkenlere göre değişiklik göstermektedir.

Norveççe ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Norveççe tercümelerde ana dili Norveççe olan veya anadil yetkinliğinde Norveççe birikimine sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Norveççe tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Norveççe Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kaliteNorveççe tercümeye para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Norveççe Yeminli Tercüman

Norveççe yi bilen ve bunun eğitimini noter ya da adli makamlara ilgili belgeleri veren, yaptığı Norveççe tercüme işlerinin altına imzasını atım bütün sorumluluğu üzerine alan kişiye Norveççe yeminli tercüman denir.

Norveççe yeminli tercüme işleri için hemen bize ulaşınız.

Norveççe Tercüme Hizmetlerimiz

Norveççe Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Norveççe Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme,Şartname Tercüme.

Norveççe Yeminli,Simultane, Ardıl Tercüme Tercüman.

Norveççe seslendirme.

Osmanlıca Tercüme ile ilgili bilgi almak için tıklayabilirsiniz.