Samsun yeminli tercüme bürosu A TERCÜME DİL HİZMETLERİ LTD ŞTİ olarak İstanbul da başlayan tercüme hizmetlerimizi, tecrübelerimizi ve kalitemizi Samsun a getirme fikri bizi çok heyecanlandırmıştı ve bu heyecanla A Tercüme Dil Hizmetleri Samsun Yeminli Tercüme Bürosu fikrimizi canlandırmak hayata geçirmek amacıyla 6. noterle anlaşmamızı yaptık. Bu anlaşma ile sizle daha fazla hizmet getirmeyi, çeviri kavramına yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Artık hizmetleriniz çok daha hızlı ve ekonomik olarak size sunulacak. Tüm dillerde size tercüme hizmeti sunmak amacıyla yeminli tercümanlarımız ile yanınızdayız.

Karadeniz’in incisi olan samsunda işler gün geçtikçe daha değişiyor bırakın büyük merkezleri dünya ile daha fazla iletişime geçiyor.Bu da ister istemez globalleşmenin gereği olarak ortak bir dile koşmayı gerektiriyor.Bu süreç biraz ağır işlemekte olmasına rağmen biz çeviri hizmetlerimiz ile sizi dünya da ki tüm dillerle tanıştırıyor işlerinizi  daha kolay kılıyoruz.

               Samsun Yeminli Tercüme Bürosu Fiyatları

Samsun yeminli tercüme bürosu fiyatları belirli değişkenlerden ötürü farklılık göstermektedir.

  1. dosyanızın boyutu
  2. karakter sayısı
  3. metnin zorluğu

Karakter sayısını word üzerinden sözcük sayımı kısmından kolaylıkl bulabilir. Çevirilerinizi çeviri firmasına göndermeden önce ne kadar tutacağını az çok tahmin edebilirsiniz.Şimdiye kadar samsun da çevirilere bir servet ödeyerek sıkıntılı işlerle karışılaşmış olabilirsiniz fakat artık size zaman para ve itibar kazandıran büyük bir şirket samsunda hizmet etmek için var.

Firmanızın  işlemlerinde ve bireysel işlemlerinizde yeminli, yeminsiz her dilde tercüme hizmetini size sağlayarak işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz.

İşlemlerinizi online olarak gerçekleştiriyoruz. Belgelerinizi bize what s up, maille,  faks ya da  kargo yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Firmamıza 0554 403 6160 veya info@atercume.com.tr mail adresinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Zaman kısıtlaması olmadan  hizmetinizdeyiz !!

                                                                 Tercüme  Hizmetlerimiz

Hukuki Evrak, Medikal belge işlemleri, Belge Çeviri, Denizcilik Tercüme İşlemleri

Yeminli Tercüman Tahsisi, Ardıl Tercüman , Altyazı Çeviri, Simültane tercüman, Samsun İşaret Dili 

tercümanı.

Karadeniz bölgesinde merkez konumda olan Samsun Yeminli Tercüme Bürosu işlemlerinizde belgelerinizi merkez illere kolayca ulaştırıyor işlemlerinizi çabucak hallediyoruz.

 

                                                                                                      Kolay Erişim Listesi:

  • Skype= a_tercume
  • FTP (büyük boyutlu dosyalar için)
  • what s up
  • info@atercume.com.tr
  • 0554 403 61 60
  • com (büyük boyutlu dosyalar için)