Sırpça tercüme ile ilgili tüm merak ettikleriniz aşağıda ki açıklamalarda bulacaksınız. İlk olarak sırpçayı dil olarak inceleyelim. Sırpça hem Latin hem de Kiril alfabesinin kullanıldığı dil  slav dillerinin güney gurubundan olup 10 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Yazıldığı gibi okunan bu dil Sırbistan’ın ve Bosna Hersek’in resmi dillerindendir.

Sırpça Tercüme Fiyatları

Sırpça tercüme fiyatları bir müşteri için araştırılması gereken en önemli konudur. Peki bu fiyatlar sırpça tercümeneye göre değişmektedir. Diğer dillerde de olduğu gibi tercüme fiyatlarını değiştiren belli başlı değerler vardır.

Sırpça Tercümenin teslim süresi: Dosyalarınızı mail yoluyla bize ilettikten sonra müşteri temsilcimiz size çevirinin ne zaman teslim edileceği ile ilgili bilgi verir.

Çevirilicek dosyanın karakter sayısı: Karakter sayısı word sözcük araçları üzerinden kolayca öğrenebilir. Karakter sayısı arttıkça birim başına düşen fiyat düşer. Yani örnek olarak 1000 karakter sırpça tercüme fiyatı 50 TL iken, 30 000  karakter 1500 TL  olması gerekirken belirli bir iskonto yapılır ve 1350 TL gibi bir ücrete yapılır.

Kaynak metnin alanı: Sırpça tercüman olarak çalışan arkadaşlarımız türkçe ve sırpçayı bilmektedir fakat her tercümanın zamanla uzmanlaştığı bir alan ortaya çıkar. Bazı alanlar daha zordur yetişmiş eleman bulmak daha zor olur. Mesala hukuk ve tıbbi tercüme yapılan çeviriler bu tanıma uyduğu için üzretleri daha farklıdır.

Sırpça Yeminli Tercüman

Sırpça yeminli tercüman olarak büromuzla çalışan arkadaşlarımız ilgili üniversite bölümlerinden mezun olup tercümanlığı noterlikçe onaylanmıştır.

Sırpça Tercüme Hizmetleri

Sırpça Akademik, Alt Yazı, Banka Raporları, Apostil, Doğum Belgesi, Boşanma Kararı, Diploma, Dava Dosyası, Edebi, Elektronik, Evlenme Cüzdanı, Finansal, Garanti Belgesi, Gümrük Ve Vergilendirme, Hukuki, Tıbbi, Tez- Ödev, Tekstil Ve Ürünleri Tercüme.

Sırpça İnşaat, Kalite Belgeleri, Kar Ve Zarar Raporları, Katalog, Klinik Raporları, Konsolosluk Belgeleri, Kullanım Kılavuzları, Laboratuvar Testleri,  Maaş Bordrosu, Mailleşme, Medikal, Mektup, Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Havacılık Elektroniği, Pasaport, Sağlık Raporu, Patent Başvuruları Tercüme.

Sırpça Poliçe, Prospektüs, Sözleşme, Sözlü, Spor Sözleşmeleri, Şartname, Şirket Yazışmaları, Teknik, Yatırım Ve Pazarlama, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uzman Raporları, Vasiyetname, Ürün Ve Lisans Patentleri, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript Tercüme.

Sırpça Seslendirme

Sırpça Yeminli, simültane Tercüman

Slovence Tercüme ile Arapça Tercüme ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.