Türkmence tercüme ile ilgili bilgi almak için 0212 238 02 08 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve info@atercume.com.tr den mail atabilirsiniz. Türkmence asıl eserlerini XVIII. yüzyıldan itibaren Türkmence tercümevermeye başlayan dil çağdaş Türk yazı dillerinden olup Türkmen alfabesi kullanılmakta ve dünyada toplam 6 milyon kişi tarafından konuşulmaktır. 1991 Yılında bağımsızlığını ilan eden Türkmenistan ı tanıyan ilk ülke olan Türkiye ile ticaret sürekliliği oldukça özellikle resmi işlemlerde türkmence yeminli tercüme işlemleri devam edecektir.

Türkmence ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Türkmence tercümelerde ana dili Türkmence olan veya anadil yetkinliğinde birikime sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Türkmence Tercüme Fiyatları

Türkmence tercüme fiyatları 3 etkene bağlı olarak değişmektedir.

1- Türkmence tercüme edilecek belgenin konusu( hukuki, tıbbi, teknik)

2- Türkmence tercüme edilecek dosyanın karakter sayısı.

3- Tercümenin teslim süresi.

Yukarıda maddelerin dışında resmi kurumlar sizden noter onaylı tercüme isteyebilirler. Noterler onay işlemi için bir ücret talep ederler, bu ücret tercüme bürolarından bağımsız olduğu için bu konuda fiyat verme yetkisine sahip değiliz.

Türkmence Yeminli Tercüman

Türkmence yeminli tercüman gereken tercüme işlemleriniz ilgili dil bölümlerinden mezun olan ve noter huzurunda dil bildiğini kanıtlayarak yemin veren tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Özellikle resmi makamlarca istenen belgeler ya yeminli tercüman tarafından yapılıp kaşelenmesi ya da noterce onaylanmasına bağlı olarak kabul edilmektedir.

Türkmence Yeminli Tercüme

Türkmence yeminli tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. Türkmence tercümeye para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Türkmence Tercüme Hizmetlerimiz

Türkmence Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik Tercüme.

Türkmence Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript Tercüme.

Türkmence Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog Tercüme.

Türkmence Yeminli Tercüman.

Türkmence Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport Tercüme.

Türkmence Maaş Bordrosu, Ölüm Belgesi, Sözleşme, Şartname Tercüme.

Türkmence seslendirme, Simültane, Ardıl Tercüme.

Türkmence Noter Onaylı Tercüme.

Ukraynaca tercüme ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.