Urduca tercüme işlemleriniz hakkında ayrıntılı bilgi almak için mail adresimizden ya da 0212 238 02 08 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Urduca, Pakistan’ın ve Hindistan’ın resmi dili olan bu dili Urduca Tercümedünya üzerinde 200 milyon kadar kişi konuşmaktadır. Orijinal bir dil olmayan Urduca Hindistanda Türk askerlerinin halkla kaynaşması sonucu ortaya çıktığı söylenilmektedir. Aslının orduca olduğu yani ordunun konuştuğu dil olarak açıklanmıştır.

Pakistan yakında döneme kadar ingilizceyide resmi dil olarak kullanıyordu fakat yeni bir kararla resmi dilden çıkarıldı. Örneğin Mahkemelerde urduca konuşuluyor fakat tutanaklar İngilizce olarak yazılıyordu.

Urdu konuşulurken basit bir dil olmasına rağmen harflerin aşağıya doğru uzaması dili oldukça zorlaştırmıştır. İslam dünyasının önemli tasavvuf klasikleri bu dilde yazılmıştır.

Urduca Tercüme Fiyatları

Urduca tercüme fiyatları dosyanızın aciliyetine, karakter sayısına ve konusuna göre fiyatlandırılmaktadır. Noter onay işlemi sırasında alınan ücretle ilgili fiyat talep edilmemesini rica ediyoruz. Noterler onay işlemi sırasında fiyatları kendileri vermektedir.

Urduca Yeminli Tercüman

Urduca Yeminli Tercüman ihtiyaçlarınızda mail yada telefon yoluyla drek iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz. Urduca ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Urduca tercümelerde ana dili Urduca olan veya anadil yetkinliğinde  birikime sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Urduca metinlerinizin Uzman tercümanlarca ele alındığı A Tercüme Bürosu sizin için doğru yerdir.
Urduca tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Urduca tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Urducatercümeye para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Urduca Tercüman

Urduca tercüman arayışlarınızca info@atercume.com.tr den ya da 0212 238 02 08 den ulaşabilirsiniz.

Urduca sözlü ve yazılı işlemlerinizde bünyemizde bulunan urduca tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Urduca Tercüme Hizmetlerimiz

Urduca Teknik,  Tıbbi, Akademik, Edebi, Hukuki, Medikal, Banka Raporları,Boşanma Kararı, Kalite Belgeleri, Kullanım Kılavuzları, Maaş Bordrosu,Noter Onaylı Sağlık Raporu, Tercüme.
Urduca Simultane Tercüman.
Urduca Sözlü, Spor Sözleşmeleri, Şirket Yazışmaları Tez, Ödev,Tıbbi Cihaz, Tıbbi Makale Tercüme.
Urduca Turizm, Ürün Ve Lisans Patentleri, Uzman Raporları, Web Sitesi,Prospektüs, Sözleşme Tercüme.

İngilizce Tercüme ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.