Vietnamca tercüme hakkında bilgi almak için 0212 238 02 08 den bize ulaşabilirsiniz. Vietnamca tercüme işlemlerinden bahsetmeden önce dil hakkında kısa bir bilgi vermekte fayda var. Vietnam Vietnamca tercümeCumhuriyeti’nin ulusal ve resmî dilidir. Vietnam’da yaşayan insanların % 86’sının ve deniz aşırı ülkelerde yaşayan azınlık durumunda yaklaşık 3.000.000 kişinin ana dilidir. Yakın tarihe kadar Çince yazı sistemini kullanmakta olan Vietnamcanın sözcük dağarcığı büyük ölçüde Çinceden etkilenmiştir. Vietnamcanın bugünkü yazı sistemi Latin abecesinin uyarlanmış biçimine dayanır. Sözcüklerde anlam ayrılığı vurgu ile yapıldığından 5 farklı dilbilimsel im bulunur.

 Vietnamca Tercüme Fiyatları

Vietnamca tercüme fiyatları diğer dillerde olduğu gibi yetişmiş eleman sayısına bağlı olarak değişmektedir. Vietnamca tercüme fiyatları kendi içinde 3 dinamiğe bağlı olarak değişmektedir.

  1. Vietnamca karakter sayısı: Dosya fiyat hesapları 1000 karakter birim fiyatına göre belirlenir. Karakter sayısı word sözcük sayım aracından öğrenebilirsiniz.
  2. Tercüme belgesinin konusu: Konunun zorluğu çeviri için ayrılan zamanı arttırır. Bazı durumlarda zamanda çare olmayabilir. Böyle durumlarda bilgi ve deneyimine güvendiğiniz bir tercümana işi vermek durumunda kalırsınız. Daha kaliteli çevirilerin daha maliyetli olacağı kesidir..
  3. Çeviri teslim süresi: Kaliteye giden yolda en önemli kavramlardan biri tercümana gerekli araştırma için verilen zamandır. Eğer dosyanın aciliyeti varsa bu tercüman ve çeviri listelerini sıraya koyan tercüme bürosu için sıkıntı doğurabilir. Bu aşamada fiyatta ufakta fiyat değişiklikleri görülür.

Dosyanızla alakalı tam fiyat almak için belgenizi info@atercume.com.tr ye iletiniz.

Vietnamca Yeminli Tercüman

Vietnamca yeminli tercüman olarak çalışan çevirmenlerimiz ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Vietnamca tercümelerde birikimini ve deneyimini en büyük çözüm ortağınız olarak size sunar. Vietnamca Teknik tercümeleriniz, tıbbi tercümeleriniz, ticari tercümeleriniz, akademik tercümeleriniz, hukuk alanındaki metinleriniz vietnamca yeminli tercüman tarafından ele alınır.
Vietnamca yeminli tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Vietnamca tercüme; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Vietnamca Tercüme Hizmetleri

Vietnamca Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Vietnamca Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme,Şartname Tercüme.

Vietnamca Yeminli,Simultane, Ardıl Tercüme Tercüman.

Vietnamca seslendirme.

Yunanca Tercüme ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.