Yunanca tercüme konusunda ayrıntılı bilgilerin bulunduğu bu sayfada öncelikle yunan dili hakkıkında kısaca bilgi vermek isiyoruz. Yunanca, 4 bin yıldan fazla bir geçmişe sahip olup 13 milyon kişi tarafından yunanca tercümekonuşulmaktadır. Antik Yunancadan oldukça farklı olmakla beraber köken olarak ona dayanan dil Yunanistan ve gGüney Kıbrıs’ın resmi resmi dilidir. Yunanca ‘da Τόνος (tonos) olarak adlandırılan vurgu işaretleri, gerek sözcüğün telâffuzunu, gerek ise anlamını değiştirebilir. İki veya daha fazla heceye sahip tüm sözcüklerde vurgu olur. Kendine has alfabesi vardır. Halk dili ile resmi dil arasındaki vurgu farklılıkları Yunanca Tercüme konusundaki hassasiyeti arttırmaktadır. Yunancanın İspanyolcada da olduğu gibi kulağa güzel gelen bir tınısı vardır.

Yunanca Tercüme Fiyatları

Yunanca tercüme fiyatları çeviri yaptırıcak kişi için en önemli şey gibi düşünülsede, asıl önemli olan çevirinin kalitesidir. Birbirine bu kadar yakın ve kültürel benzerlik olan iki ülke arasında dilin yapısı konusunda bir uçurum vardır. Zor bir dil olan yunancanın çevirisi konusunda muhakkak güvenilir ve referans sahibi bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Yunanca tercüme fiyatını değiştirebilicek 2 temel faktör vardır.

Karakter Sayısı: Dosyanızda word sözcük sayısı aracından öğrenebileceğiniz karakter sayısına göre fiyatlandırılma yapılmaktadır. 1000 karakter üzerinden fiyatlandırılma yapılmaktadır.

Metnin Konusu: Yunanca tercüme edilmesi gereken belgenin konusu, hangi tercümanın yapıcağını buda kaliteyi belirler. Yani teknik ve hukuki alanda olan iki dosyayı aynı tercümanın yapması beklenemez. Tercümanlarımız farklı alanlarda uzmanlık kazandıklarından dolayı çevirinin hangi konuda olduğu fiyatını ufakta olsa etkilemektedir.

Yunanca Yeminli Tercüme

Ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi çeviri vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Yunanca çevirilerde ana dili Yunanca olan veya anadil yetkinliğinde  birikime sahip, deneyimli  Yunanca tercüman mütercim kadromuz ile bir tercüme bürosu olarak yanınızdayız.Konum itibarı ile yunancayı konusan ülkelere yakın olduğumuz için sürekli ve geçmişten gelen bir etkileşim vardır.Karşımıza genel olarak çok eski zamanlardan kalan belgeler getirilmekte, mahkeme kararları  noter onaylı  ve yeminli olarak tercüme bürosu aracılığı ile ulaşılmaya çalışılmaktadır.Yunanca tercüme konusunda 6 farklı  Yunanca tercüman ile size hizmet veren A tercüme bürosu;hızlı ,ekonomik ve en önemli doğru çeviri yapan bir kurumdur.

Yeminli Yunanca Tercüme Bürosu

Teknik belgelerin, tıbbi metinlerin, ticari dökümanların, akademik çevirilerin, hukuk alanındaki metinlerinizin uzman Yunanca yeminli Tercüme Bürosu sizin için doğru yerdir. A Tercüme Bürosu olarak hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. işlemleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite hizmete; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Yunanca Tercüme Tercüme Hizmetlerimiz

Yunanca Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Yunanca Yeminli,Simultane, Ardıl Tercüme Tercüman.

Yunanca Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme,Şartname Tercüme.

Yunanca seslendirme.

Afganca Tercüme ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.