Belarusça tercüme hakkında bilgi vermeden önce biraz dil ile ilgili bilgi edinelim. Rusça ile beraber Beyaz Rusya’nın resmî dilidir. Hint-Avrupa dil ailesinin Dilleri grubunun Doğu Slav Dilleri alt grubuna dâhil olup toplam konuşan sayısı yaklaşık 7 milyondur. Belarusçanın iki farklı standardı mevcuttur. İlki Narkamaŭka da denilen 1933 yılından beri kullanılmakta olan resmî form; ikincisi Taraškevica da denilen 1918-1933 arasında kullanılmış olan klasik formdur. Klasik form, resmî formdan temel olarak yazım konusunda ayrılsa da morfoloji ve sözcük dağarcığı bakımından da farklılık gösterir. Resmî form Rusçaya, klasik form da Lehçeye yakın olduğundan birinin diğerine tercih edilmesinde bireylerin politik görüşleri ve millî duyguları rol oynayabilmektedir.

Belarusça Tercüme Fiyatları

Belarusça tercüme konusunda İngilizce, Almanca ya da Rusçadaki gibi tercüman seçeneği çok olmadığı ve nadir gelen bir tercüme türü olduğu için Belarusça tercüme fiyatları biraz daha pahalıdır.

Belarusça çeviri ücretleri kelime 0,35 TL den başlamaktadır.

Belarusça Yeminli Tercüman

Belarusça yeminli tercüman temini kimi zaman çok zor olabilmektedir. Bu dilde firmamıza gelen talebin az olması sebebiyle tercümanlarla uzaktan çalışma yöntemini tercih etmekteyiz. Bu yüzden belarusça tercüme işlemlerinde 1-5 sayfa arası teslim süresi 48 saat olarak belirlenmiştir.

Belarusça yemin gerektiren işlemlerin akabinde kurumlar genelde noter onay işleminide talep etmektedir. Belarusça yeminli tercüme yapan tercümanlarımızın muhakkak hem hedef hem ana dilde uzmanlaşmış olması en önemli şartımızdır.

Belarusça yemin işlemlerine belge tercümesinin dışında ekstra bir ücret almamaktayız. Tercüme edilen evraktan size 2 nüshayı ekstra ücret talep etmeden gönderebiliriz.

Belarusça Tercüme Bürosu

Belarusça tercüme bürosu olarak Ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Belarusça tercümelerde ana dili Belarusça olan veya anadil yetkinliğinde Belarusça birikimine sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Belarusça çeviri hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Belarusça tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Belarusça ; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosuyla ulaşabilirsiniz.

Belarusça Tercüme Hizmetlerimiz

Belarusça Akademik, Teknik, Medikal, Hukuki, Finansal, Apostil, Alt Yazı, Boşanma Kararı, Diploma, Doğum Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Garanti Belgesi Tercüme.

Belarusça Kalite Belgeleri, Vize Evrakları, Web Sitesi, Vasiyetname, Kar Ve Zarar Raporları, Katalog, Konsolosluk Belgeleri, Kullanım Kılavuzları, Pasaport, Noter Onaylı Tercüme.

Belarusça Ölüm Belgesi, Sağlık Raporu, Sözleşme, Şartname, Tez, Transkript, Uyruk Değiştirme Belgesi Tercüme.

Belarusça Seslendirme.

Belarusça Yeminli, Simultane, Sözlü Tercüman.

Bengalce Tercüme ile ilgili bilgi almak için tıklayın.