Bengalce tercüme işlemlerinden bahsetmeden önce dili biraz tanıyalım. Bengalce dünya üzerinde yaklaşık 300 milyon insanın konuştuğu bilinen dilin kendine ait bir alfabesi olup, bir doğu Hint-Ari dilidir.125.000 den fazla sözcüğü bünyesinde barındıran dil Sanskritçe kökenli olup Bangladeş’in resmi dili Hindistan’ınsa en çok konuşulan ikinci dilidir. Dünyanın en çok konuşulan 5.  Lisanıdır. En çok konuşulan dilleri arasına girmesi nüfus yoğunluğu fazla olan ülkelerde yaygın olmasıdır.

 Başlıca Bengalce konuşulan ülkeler:

Avusturalya, Japonya, Pakistani Güney Afrika, Katar, Güney Kore, Bangladesh, Malezya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kanada, Maldivler, Singapur, Nepal, Umman, İtalya.


Bengalce Tercüme Fiyatları

Bengalce tercüme fiyatları anlaşmalı yurt dışı ofislerine yaptırılmaktadır. Bengalce yeminli çeviri işlemlerini yaptırmak için maalesef uzun süreler bekleyebiliyoruz. Çeviriler elimize çabuk ulaşıyor fakat noter onay işlemleri sırasında bu süreç uzamaktadır.

Çeviri ücretleri 5 sebepten dolayı değişkenlik göstermektedir.

  1. Dosyanın yoğunluğu.
  2. Kaynak metnin zorluğu.
  3. Çevirinin acil olup olmaması durumu.
  4. Tercümesi yapılacak evrakın formatsal durumları.
  5. Uzmanlık gerekip gerekmemesi.

Bengalce çeviri ücretleri kelime başı 0,4 TL den başlamaktadır. Daha ayrıntılı fiyat almak için info@atercume.com.tr ye mail atabilirsiniz.

Bengalce Tercüme Bürosu

Bengalce yeminli tercüme bürosu olarak ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Bengalce tercümelerde ana dili Bengalce olan veya anadil yetkinliğinde Bengalce birikimine sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Bengalce çeviri hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Bengalce; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosuyla ulaşabilirsiniz.


Bengalce Tercüme Hizmetleri

Bengalce Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Bengalce Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme,Şartname Tercüme.

Bengalce Yeminli,Simultane, Ardıl Tercüme Tercüman.

Bengalce seslendirme.

Boşnakça Tercüme ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.