Burmaca tercüme ile ilgili bilgi vermeden dili biraz incelemekte fayda var.Burmaca Myanmar’ın resmî dilidir. Bamar halkı ve bu halkın alt gruplarının yerel dilidir. Ana dili olarak 32 milyon kişi tarafından, ikinci dil olarak ise Myanmar’ın etnik azınlıkları tarafından konuşulur. Çin bir alt ailesi olan Tibet-Birman dillerine aittir. Burmaca bir tonlu ve analitik bir dildir. Burma alfabesi ile yazılır.


Burmaca Tercüme Fiyatları

Burmaca tercüme fiyatları çok farklı şekillerde hesaplanabilir. Bunlardan ilki karakter hesabıdır. Word dokumanı sol alt kısımda bulunan sayaçtan boşluksuz karakter sayısını öğrenebilirsiniz. Burmaca tercüme fiyatları ayrıca kelime sayısı üzerinden de hesaplanabilir. Eğer bu ikisini bilmiyorsan A4 kağıdı üzerinde 20 satır 12 punto ya da nüfus cüzdanı, pasaport gibi evraklar için sabit fiyat üzerindende fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Burmaca Yeminli Tercüman

Burmaca yeminli tercüme işlemleri noterlikçe onaylanmış burmaca yeminli tercüman tarafından yapılır. A tercüme dil burmaca tercümehizmetleri yüzlerce müşterisine profesyonel hizmetleri sunar, bu hizmetlerden biride onaylı tercüme işlemleridir. Noter, apostil ya da konsolosluk onayı hepsinin başlangıcı yeminli tercüman tarafından yapılan bir tercüme ile başlar.

Burmaca yemin alabilmek için;

  1. Türk vatandaşı olmak
  2. Burmaca bildiğini kanıtlayan belgelere sahip olmak

Burmaca Tercüme Bürosu

A Tercüme Bürosu olarak ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Burmaca tercümelerde ana dili Burmaca olan veya anadil yetkinliğinde birikime sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Burmacat teknik, tıbbi, ticari, akademik, hukuk alanındaki metinlerinizin profesyonellikle ele alındığı A Tercüme Bürosunun sizin için doğru yerdir.

Burmaca tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercüme işleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite hizmete; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosuyla ulaşabilirsiniz.

Burmaca Tercüme Hizmetlerimiz

Burmaca Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Burmaca Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme,Şartname Tercüme.

Burmaca Yeminli,Simultane, Ardıl Tercüme Tercüman.

Burmaca seslendirme.

Çekçe tercüme ile ilgili bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.