Çekçe tercüme konusunda ayrıntılı bilgi vermeden çekçenin genel yapsı hakkında biraz bilgi Çekçe Tercümeverelim.Çekçe, hızlı konuşulan ve karmaşık bir dil yapısına sahip olan dil Dilleri ‘ne bağlı Slav dillerinin Batı kolunu oluşturmakta ve 12 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Dilin karmaşıklığı, çoğu Slav dilinde olduğu gibi farklı çekimlerin çokluğu ve genel olarak dilin serbestliği yüzündendir.

Çekçe Tercüme Fiyatları

Çekçe tercüme fiyatları dosyanızda ki üç değişkene bağlı olarak değişmektedir.

  1. Belgenizin hukuki , ticari, genel vb. çeviri kategorisinden hangisinde olduğu(konusu)
  2. Dosyanızın kaç,  karakter ya da kaç kelime olduğu.
  3. Çevirinizin aciliyeti olup olması olmaması

Yukarıda ki etmenler çekçe tercüme fiyatlarının değişkenlerdir. Tercüme edilicek belgedeki karakter sayısını word üzerinde sol alt kısımda bulunan sözcük sayımı kısmından bulabilirsiniz.

Çekçe Yeminli Tercüman

Çekçe yeminli tercüman genellikle resmi makamların tercüme yapılmasını telep ettiği evraklarda görev almaktadır. Çekçe yeminli tercüman tarafında tercüme edilen belge müşterinin ihtiyacına göre ıslak imzalı, noter onaylı, apostil yapılmış ya da konsolosluk onayından geçerek müşterilerimize ulaştırılır.

Çekçe Tercüme Bürosu

Çekçe tercüme bürosu olarak Çekçe tercüme ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi vb. her konuda ihtiyacınız olan anadil yetkinliğinde  birikime sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Güncel  çekçe çeviri fiyatları öğrenmek ve fırsatlarımız dan faydalanmak için info@atercume.com.tr  yada 0212 238 02 08 den bize ulaşabilirsiniz.Ücretlerimiz konunuz zorluğu, alanı, yoğunluk ve aciliyeti gibi durumlara göre fiyatlar belirlenmektedir.

Çekçe tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite Çekçe; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosuyla ulaşabilirsiniz.

 Çekçe Sözlü Tercüme

Firmamız ender bulunan bu dilde firmalara ve bireylere çekçe sözlü tercüme hizmetini sunmaktadır.Noterde yapmanız gereken yeminli sözlü işlemler için 7 /24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çekçe Simültane Tercüme

Çekçe simültane tercüme ihtiyaçlarınızı için bizi aramadan önce öncelikle şunları belirlemelisiniz.

   1. Toplantının kesin tarihi.
   2. kaç tercüman kullanılacağı.( Sürenin kesinleşmesinin ardından size tercüman adedinin belirlenmesinde yardımcı olabilirz.)
   3. Teknik ekipman talebiniz olacak mı?
   4. Toplantının konusu
   5. Toplantının yapılacağı yer.

Çekçe Tercüme Hizmetlerimiz

Çekçe broşür, katalog, anket, el ilanı, mektup, e-mail, sözleşme, Kontrat, sigorta ve hangi ticari belge tercümesi.:

Çekçe İnşaat manuelleri, Kullanım Klavuzları, Elkitapları, Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme, Şartname Tercüme.

Çekçe Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Çekçe Simultane, Ardıl, Yeminli Tercüman.

Çekçe seslendirme.

Çince tercüme konusunda bilgi almak için tıklayınız.