Danca, incilin tercümesi sırasında bağımsız bir dil olarak ortaya çıkan kuzey Cermen dil ailesinden olup dünya çapında yaklaşık 6 milyon insan tarafından kullanılmaktadır. Modernleştikçe özel seslerinden uzaklaşan dil yeni öğrenmek için daha kolay bir hale gelmiştir. Danca tercüme;Ticaret, eğitim, sağlık, danca tercümehukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Danca tercüme alanında ana dili Danca olan veya anadil yetkinliğinde birikime sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Danca tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite hizmete; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz. 

Danca Tercüme Fiyatları

Danca tercüme fiyatları belirlenirken dikkat edilen husus dilde yeteri kadar yetişmiş tercüman olup olması ile doğrudan bağlantılıdır. Maalesef ülkemizde yeterince yetişmiş danca tercüman bulunmamaktadır. Almanca , ingilizce ve fransızca gibi dilller Danca ya nazaran doğal olarak daha az kişi tarafından bilinmektedir. Bu durumda fiyatlara yansımaktadır. Danca tercüme fiyatalarını kendi içinde etkileyen faktörler şunlardır:

  1. Tercüme evrakının konusu( hukuk, ticari, teknik vs.)
  2. Çevirisi yapılacak metnin miktarı.
  3. Teslim süresinde aciliyet olup olmaması.

Danca Yeminli tercüman

Danca yeminli tercüman arayışlarınız için firmamızdan yardım alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre geniş bir tercüman kadrosuna sahip olan firmamızda, özellikle resmi kurumlarca istenen danca yeminli tercüme işlemi yapılmaktadır.

Danca yeminli tercüman olabilmek için;

      • Yeterlilik belgesi
      • TC vadandaşı olmak

gibi iki temel kıstas vardır.  Danca yeminli tercüman arayışlarınızda yeminden daha çok dikkat etmeniz gereken durum tercümanın referansları ve tecrübesidir. Herkes dil bildiğini iddaa edebilir ama çok azı hakkı ile çeviri işlemlerinin altından kalkabilir.

Danca Simültane Tercüman

Danca simültane tercüman hizmeti genellikle çok dilli toplantılarda talep edilmektedir. Simültane tercüman ücretleri ardıl ve yazılı işleme göre hakkı gereği oldukça maliyetlidir. Anlık olan yapılan bu tercüme türünde doğru kişilerle çalışmaması durumunda ana dilde yapılan konuşmalar ağzından çıkar fakat hedef dilde hiç bir yer bulmaz. Özelikle simültane işlemlerde kaliteli firmalarla çalışması gerekmektedir.

Danca Sözlü Tercüman

Danca sözlü tercüman ihtiyacı genelde refakat işlemlerinde , iş toplantılarında ve turistik gezi işlemlerinde karşımıza çıkıyor. Danca sözlü tercüman ihtiyaçlarında 0212 238 02 08 den bize ulaşabilirsiniz.

Danca Tercüme Bürosu

Danca tercüme bürosu ihtiyaçlarınız için 0212 238 02 08 veya info@atercume.com.tr adresinden bize ulaşabilir, alanında uzman danca tercüman arkadaşlarımızdan hizmet alabilirsiniz. Danca çeviri bürosu olarak işlemlerinizi takip ediyor , noter işlemlerinizi takip ediyoruz.İşlemleriniz gerçekleştiğinde ücretsiz kargo hizmetimiz ile belgelerinizi size ulaştırıyoruz.Danca çeviri bürosu olarak yemin gerektirmeyen çevirilerinizi yaptıktan sonra size mail yoluyla da ulaştırabiliriz.

Danca Tercüme Hizmetlerimiz

Danca Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Danca Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme,Şartname Tercüme.

Danca Yeminli,Simultane, Ardıl Tercüme Tercüman.

Danca seslendirme.

Endonezce Tercüme hakkında bilgi alamak için tıklayınız.