Farsça tercüme konusunda ayrıntılı bilgili vermeden önce farçayı genel özelliklerine göre anlatmamızda farsça tercümefayda var. Farsça, İslam Dünya’sının ikinci kültür dilidir. Şiirsel ve melodik ağırlığı olan bir dil Afganistan İran ve Tacikistan’da resmi dil olarak kabul edilmiştir. İslamiyet’ten önce pehlevi alfabesi sonrasında Arap alfabesi kullanılmıştır.1967 Latin alfabesini kullanmaya başlayan İran 2000 deki devrimle beraber yeniden Arap alfabesini kullanmaya başlayıp, sadece yer isimlerinde Latin harflerine yer verilmiştir. İslam klasiklerinin özellikle tasavvufla ilgili olanları bu dilde yazılmıştır.

Farsça Tercüme Fiyatları

Farsça tercüme fiyatları aşağıdaki değişkenlere göre farklılıklar gösterebilmektedir.

  1. Farsça kaynak metnin zorluğu
  2. Çeviri teslim süresinin yeterliliği
  3. Tercümenin karakter sayısı.

Yukarıda ki değişkenler tercüme fiyatlarını negatif ya da pozitif olarak etklemektedir. Konuda geçen karakter sayısını word dosyasında sol alt tarafta bulunan sözcük sayım kısmından yapabilirsiniz. Eğer word formatına dönüşmeyen bir dosya ise 20 satır 12 punto a4 kağıdı bin karakter olarak sayabilirsiniz.


Farsça yeminli Tercüman

Farsça yeminli tercüman arayışınızı sona erdirmek, noter ve adliyelerde yeminli farsça tercüman arkadaşlarımız aracılığı ile işlemlerinizi kolayca halletmek ve iş gezilerinizde size yardımcı olacak farsça tercüman ihtiyaçlarınız için bizimle irtibat kurunuz.

Farsça yeminli tercüman çalışanlarımız ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Farsça Tercüme işlemlerinde Farsça çeviri birikimini, deneyimlerini kullanarak en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızda yer almamızı sağlarlar. Farsça Teknik dokümanların, tıbbi belgelerin , ticari evrakların, akademik tercümelerin uzman tercümanlarımızca  ele alındığı A Tercüme Bürosu  sizin için doğru yerdir.


Farsça Sözlü Tercüme

Farsça sözlü tercüme hizmetlerimiz özellikle yaz aylarında ki turist artışından ve yapılan ticari bağlantılara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Farsça çeviri hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Farsça tercüme işlemleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite hizmete; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

 Farsça Tercüme Hizmetlerimiz

Farsça Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme,Şartname Tercüme.

Farsça Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Farsça Yeminli, Simultane, Ardıl Tercüme Tercüman.

Farsça Seslendirme.

Filipince tercüme ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.