Filipince tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Filipince tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere filipince tercümeulaştırılmaktadır. A kalite hizmete; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosuyla ulaşabilirsiniz.Filipince Tercüme hakkında bilgi vermeden hönce dilin kendi hakkında kısaca bilgi vermek doğru olacaktır. Filipince, İngilizce ile birlikte 1987 Filipinler Anayasasına göre Filipinler’de kullanılan ulusal ve İngilizcenin yanı sıra resmî dillerden biri olan dil Avustralya dillerinden Tagalogcayı temel alan Filipinceyi seçmişlerdir.

Filipince Tercüme Fiyatları

Filipince tercüme fiyatları aşağıdaki etkenlere bağlı olarak değişmektedir.

  1. Filipince kaynak metnin zorluğu
  2. Teslim süresinde aciliyet olup olmaması.
  3. Karakter sayısı

karakter sayısını word üzerinde sözcük sayım kısmından yapabilirsiniz. Karakter sayımının yapılamadığı durumlar bir a4 sayfası üzerinde 12 punto da yazılmış 20 satır bin karakter olarak hesaplanabilir.

Dosya hakkında fiyat almak için info@atercume.com.tr den bize mail atabilir. 0212 238 02 08 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz

Filipince Yeminli Tercüman

Filipince yeminli tercüman  çalışanlarımızla Ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Filipince tercüme işlemlerinize Filipince birikimimizi, deneyimimizi en büyük çözüm ortağınız olarak size aktarıyoruz. Filipince  Teknik , tıbbi evrakların uzman doktorlar, ticari belgelerinizin i, akademik tercümelerinizin, hukuk alanındaki metinlerinizin profesyonel olarak ele alındığı A Tercüme Bürosu sizin için doğru yerdir.

Filipince yeminli tercüman arayışlarınızda 1 gün önceden bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Sözlü tercümelerde özellikle önceden teklif alınması önemlidir. İngilizce ya da diğer diller gibi heran ulaşılabilir bir yanı olmadığı için, filipince tercümana ihtiyacınız var ise mutlaka en az 2 -3 gün önceden gerekli ayarlamalarınızı yapmanız gerekmektedir.

Filipince Tercüme Hizmetlerimiz

Filipince Yeminli Tercüman.Endonezce Boşanma Kararı, Apostil, Dava Dosyası, Diploma, Doğum Belgesi, Edebi, Alt Yazı, Evlenme Cüzdanı, Garanti Belgesi, Kalite Belgeleri, Hukuki, Gümrük  Vergilendirme Tercüme.

Filipince Kar Ve Zarar Raporları, Katalog, Kullanım Kılavuzları, Laboratuvar Testleri, Maaş Bordrosu, Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Konsolosluk Belgeleri, Sağlık Raporu, Sözleşme, Pasaport Tercüme.

Filipince Şartname, Şirket Yazışmaları, Teknik, Tez, Tıbbi Cihaz, Transkript, Tıbbi Makale Uyruk Değiştirme Belgesi, Tıbbi, Vize Evrakları, Web Sitesi, Vasiyetname Tercüme.

Filipince Seslendirme, Simultane Tercüman.

Fince tercüme ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.