Portekizce tercüme yaptırmadan önce dil hakkında kısa bir bilgi edinelim. Portekizce, Dünya üzerinde en yaygın altıncı lisandır. Yaklaşık 200 milyon insan tarafından kullanılan dil en çok ispanyanın Galiçya bölgesinde kullanılan dille %70 oranında benzerlik göstermekte olup çok yumuşak bir dildir.

Portekizce Tercüme Fiyatları

Portekizce tercüme fiyatları konusunda bilgi almak isteyen müşterimize 3 temel değişkenden bahsediyoruz. Bunlardan birincisi dosyanızın karakter sayısıdır. Word üzerinde sözcük sayma aracı aracılığı ile dosyanızın karakter sayısınız öğrenebiliriz.

Portekizce tercüme yapılıcak olan dökümanın konusu, başka bir değişle zorluğu fiyat için gerekli başka bir değişkendir. Her portekizce tercüman, her çeviriyi yapamayacağı için belgeleriniz tercümanlara konusuna göre iletilir.

portekizce tercümeEn son ve 3. değişkenimiz teslim süresidir. Tercümenizi bize gönderdiğinizde tahmini teslim süresi hakkında size bilgi veririz eğer dosyanız standart dışı bir hızla yapılması gerekiyorsa bunun için tercüman sayısı arttırılır ya da süresi olan diğer iş aralarına sıkıştırılır. Bu durum bizim için sıkıntı oluşturacağı için fiyatta değişiklik olabilir.

Portekizce Sözlü Tercüme

Portekizce sözlü tercüme ihtiyaçlarınızda alanında büyük tecrübeye sahip, noter adli makamlarada size yardımcı olabilicek ya da toplantılarınızda size eşlik edebilecek uzman tercümanlarımızla yanınızdayız.

Portekizce sözlü tercüman olarak çalışan arkadaşlarımızın ücreti günlük olarak hesaplanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için info@atercume.com.tr den bize ulaşabilirsiniz.

Yeminli Portekizce Tercüme Bürosu

Yeminli Portekizce  tercüme bürosu olarak bütün tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz,  tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Portekizce tercüme vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite hizmete Portekizce tercüme.  Para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu ile ulaşabilirsiniz.

Yeminli Portekizce Tercüman

Portekizce yeminli tercüman olarak firmamızda çalışan arkadaşlarımız ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün konularda  Portekizce birikimini, deneyimini sizinle paylaşır ve en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızda yer alır..

Teknik tercümelerinizin, tıbbi tercümelerinizin, ticari tercümelerinizin, akademik tercümelerinizin, hukuk alanındaki metinlerinizin uzman Portekizce yeminli tercümanlarca ele alan A Tercüme Bürosu, sizin için doğru yerdir.

Portekizce Tercüme Hizmetlerimiz

Portekizce Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Portekizce Yeminli, Simultane, Ardıl Tercüme.

Portekizce Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları, Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport, Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme, Şartname Tercüme.

Portekizce seslendirme.

Romence Tercüme hakkında bilgi almak için tıklayın.