Tayca tercüme işlemlerinizde deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Tayca Tayca tercümeTicaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi  vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün işlemlerinizde  ana dili Tayca olan veya anadil yetkinliğinde birikime sahip tayca tercümanlar bünyemizde bulunmaktadır.
Türkiye de çok ender bilinen bulunan bu dilde uzman arkadaşlarımızla çalışmaktayız.Eğer yarım kalan işlerden oradan oraya çeviri yapılıp elinizde aslından çok uzaklaşmış belgelerle karşılaşıp işlerinizin yarım kalmasından endişe ediyorsanız, bakanlıklara iş yapan ve barolarla anlaşmaları bulunan A tercüme bürosutayca tercüman arkadaşlarımızla her zaman yanınızda. Tayca tercüme fiyatı konusunda bilgi almak için almak için 0212 238 02 08 den bizi arayabilirsiniz.

Tayca Tercüme Bürosu

Tayca tercüme bürosu olarak yüksek kaliteli, orijinal formata uygun tercümeleriniz, tecrübeli Tayca yeminli tercümanlarımızca yapılmaktadır.
Tayca tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, iş sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir.Tayca tercüme işlemleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kaliteye para, vakit ve itibar kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Türkçe-Tayca Tercüme Fiyatları

Tayca tercüme fiyatları minimum 100 TL den başlamaktadır. Kelime başı ücreti 0,45 TL dir.

  • A kalite tercüme-Ekomik ve hızlı geri dönüş.
  • Dil ve anlatımda tecrübe
  • Hızlı Fiyatlandırma ve müşteri temsilcisi
  • Cazip ödeme koşulları

Tercümeleriniz türkçe ana dili tayca olan tercümanlarımızca yapılır dil ve anlatıma büyük önem gösterilmektedir. Çapraz tercüme olarak İngilizce-Tayca tercümelerde de anlaşmalı olduğu yurt dışı ofisleri aracılığı ile yapılmaktadır.

Tayca tercümeleriniz teslim süresi genelde ilk 48 saat içinde yapılmaktadır. Tabi ki büyük ebatlı projelerde ayrı bir zamanlama ve fiyatlandırma yapılır.

Tayca

Tayland‘ın millî ve resmî dili ve Tayların ana dilidir. Tayca, Tai-Kadai dil ailesinin Tai grubuna ait bir dildir. Tai-Kadai dillerinin kökeninin güney Çin’de olduğunu inanılıyor. Ses perdeli ve analitik bir dildir. Tonlama, belirgin fonolojisi ile, bağlantılı bir dil konuşmayanlar  öğrenmek zor olabilir.

Tayca Tercüme Hizmetlerimiz

Tayca Akademik, Teknik, Medikal, Hukuki, Finansal Tercüme

Tayca Apostil, Alt Yazı, Boşanma Kararı, Diploma, Doğum Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Garanti Belgesi Tercüme.

Tayca Kalite Belgeleri, Vize Evrakları, Web Sitesi, Vasiyetname Tercüme.

Tayca Kar Ve Zarar Raporları, Katalog, Konsolosluk Belgeleri, Kullanım Kılavuzları, Pasaport, Noter Onaylı Tercüme.

Tayca Ölüm Belgesi, Sağlık Raporu, Sözleşme, Şartname, Tez, Transkript, Uyruk Değiştirme Belgesi Tercüme.

Tayca Seslendirme.

Tayca Yeminli, Simultane, Sözlü Tercüman.

İspanyolca Tercüme İle İlgili Yazımızı Buraya Tıklayarak Okuyabiliriz.

REFERANSLARIMIZ