Afganca tercüme işlemleri Afganistan’da ve Pakistan’ın batı kesiminde yaşayan Peştuların konuştuğu dil  Hint-İran dili üzerine yapılır. Afganca(Peştuca) otuz sekiz harflik bir alfabesi vardır. Bu dile uyarlanmış alfabesiyle yazılır. Büyük ölçüde Hintçe etkisi altında kalmıştır.Ayrıca Farsça ve Arapçadan girmiş çok sayıda kelimeye rastlanır.

Ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün Afganca tercüme hizmetlerinde ana dili Afganca olan veya anadil yetkinliğinde birikimine sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.Bu dile nadir olsa ihtiyaç duyulmakta , böyle bir durumda ise şirketimize ulaşmanız yeterli olacak ve işlemleriniz hızlıca yapılacaktır.

Coğrafyaların birbirine yakın olması sebebiyle iki ülke arasındaki etkileşim eskiye göre daha çok artmış, özellikle Afgan öğrenciler ülkemize eğitim almak için gelmekte ve bu süreçte ihtiyaç duydukları çeviri işlemlerini yapmaktayız.afganca tercüme

Afganca Yeminli Tercüman

Afganca yeminli tercüman arayan kişilerin büyük bir kısmı arama motorları üzerinden bize gelmektedir. Afganca yeminli tercüman gereken işlemler genelde ehliyet, pasaport ve mülteci evrakları gibi belgeler üzerinden ilerlemektedir. Tercüme işlemini profesyonel bir tercüme bürosu anlayışıyla hızlı, eksiksiz ve doğru biçimde gerçekleşiyoruz. A tercüme bürosundan afganca işlemlerinizde fiyat almak için 0212 238 02 08  yi arayabilir ya da info@atercume.com.tr üzerinden mail atabilirsiniz.

Afganca Tercüme Fiyatları

Tercüme fiyatları belirli şartlara göre değişmektedir. Bunları 5 başlık altında toplayabiliriz.

  1. Tercüme yapılıcak belgenin ne hakkında olduğu.
  2. Sözlü tercümeler için şehir içi yada dışı ve ne kadar süre talep edildiği önemlidir.
  3. Dosyanızın hangi formatta olduğu çeviri sürecinin hızını etkilemektedir.
  4. Afganca tercüme yapılıcak belgenin karakter sayısı.
  5. Dosyanın acil ya da standart dosya olması.

Afganca Tercüme Bürosu

 Tercüme bürosu hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, çevirileriniz sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Belgeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kalite hizmete; para, vakit ve itibar kaybetmeden firmamızla ulaşın! Tercüme bürosu hizmetlerimiz içine anlaşmalı olduğumuz noter ve gerekli olması durumunda apostil onayı dahildir. Afganca konsolosluk onay işlemleri için bizimle irtibata geçebiliriz.

Afganca Tercüme Hizmetlerimiz

Afganca Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Afganca Yeminli,Simultane, Ardıl Tercüme Tercüman.

Afganca Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme,Şartname Tercüme.

Afganca seslendirme.

Belarusça Tercüme hakkında bilgi almak için tıklayın.