Bulgarca tercüme işlemleri genel olarak Bulgarca yeminli tercüman tarafından  yapılmakta ve  genellikle Bulgaristan konsolosluğu veya elçiliğince şahıslardan istemektedir. Bulgarca pasaport tercüme işlemi sıkça karşılaştığımız ve müşterilerimize çok kısa sürede teslim ettiğimiz işlemlerden birsidir.

Bulgarca Tercüme Fiyatları

Bulgarca tercüme fiyatları 3 farklı şekilde hesaplanır. A tercüme bürosu bünyesinde çalışan boşnakça tercümana dosyalar iletilmeden önce, fiyatlar müşteri temsilcimizce kelime başı, 1000 karakter ücreti ve belge başı gibi farklı yöntemlerle hesaplanır ve size iletilir.

Bulgarca Çeviri fiyatları 1000 karakteri 30 TL den başlamaktadır.
Bulgarca tercüme hakkında bilgi vermeden önce dilin temel özelliklerine kısa bir göz atalım. Bulgarca, yazıya dökülen ilk Slavik dildir. Kiril alfabesi kullanılan dil yunan alfabesinden esinlenmiş olarak hazırlanmıştır. Aynı alfabe farklı birkaç değişim ile birçok ülkenin diline hayat vermiştir.

Bulgarca Tercüme Bürosu

Bulgarca Tercüme bürosu olarak ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi  vb. her Bulgarca tercümekonuda ihtiyacınız olan bütün  işlemlerde ana dili Bulgarcadır. Bulgarca anadil yetkinliğinde birikime sahip, deneyimli çevirmenlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Bulgarca tecrübe ve bilgi bilgi birikimimizi birçok firma için yıllardır kullanarak işlerini kolaylaştırıyor. Onları dünya pazarına sokuyor, aynı dili konuştururcasına işlemlerini ekonomik, güvenli ve hızlıca gerçekleştiriyoruz.

Bulgarca Türkçe Tercüme

Bulgarca Türkçe tercüme işlemlerinde her zaman müşterilerimize konunun uzmanı olan ilgili dilin eğitimini alan tercümanlarımızla hizmet veriyoruz.  Güncel olaylara hakim ana dil yetkinliğinde hedef dili bilen  ve Türkçe Bulgarca tercüme söz konusu ise ana dili Türkçe olan tercümanları seçerek daha hızlı ve sağlıklı bir çeviri elde etmiş oluyoruz. Türkiye nin dört bir yanında bulunan tercüman kadromuz ile sınırları ortadan kaldırıyoruz. İstediğiniz an istediğiniz yerde size sözlü ve yazılı tercümanlık  hizmetini sunuyoruz.

Tercüme Bürosu olarak hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, süreçte ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Belgeleriniz vaktinde ve kusursuz, ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırılmaktadır. A kaliteye; para, vakit ve itibar kaybetmeden A tercüme bürosu  ulaşabilirsiniz.

Bulgarca Tercüme Hizmetlerimiz

Bulgarca Akademik, Medikal, Hukuki, Edebi, Teknik, Apostil, Alt Yazı, Diploma, Doğum Belgesi, Web Sitesi, Vize Evrakları, Pasaport,Noter Onaylı, Ölüm Belgesi, Sözleşme,Şartname Tercüme.

Bulgarca Seslendirme.

Bulgarca Garanti Belgesi, Evlenme Cüzdanı, Kalite Belgesi, Kitap, Katalog, Kullanım Kılavuzları,Sağlık Raporu, Laboratuvar Testleri, Uyruk Değiştirme Belgesi, Transkript, Maaş Bordrosu Tercüme.

Bulgarca Yeminli, Simultane, Ardıl Tercüme Tercüman.

Burmaca tercüme ile ilgili yazımızı okumak için tıklayınız.